Замовникам Замовлення послуги Детальний опис створення замовлення

Детальний опис створення замовлення

Форма створення замовлення знаходиться на сторінці kabanchik.ua/task/create. Вам необхідно вибрати в першу чергу відповідну категорію. Вибір відбувається одним з 2-х способів:

  • Використання дерева категорій . Курсором миші наведіть на потрібну категорію, після чого відкриється дерево наступної вкладеності: Вибір категорії
  • Наприклад, на скріншоті спочатку була обрана категорія "Клінінгові послуги" ( 1 ), після чого розкрився блок категорій 2-го рівня ( 2 ), в якому необхідно вибрати категорію останнього рівня (деякі категорії мають 3 рівня вкладеності). Наприклад, "Генеральне прибирання" ( 3 ), після вибору категорії останнього рівня, автоматично відкриється інша частина форми. *

  • Використання пошуку категорій . У полі пошуку введіть ключове слово і в випадаючому списку залишаться тільки відповідні категорії: Пошук категорії

  • Наприклад, на скріншоті в поле пошуку написано "прибирання" ( 4 ) і в списку, що випадає ( 5 ) залишилися тільки ті категорії, в назві яких є слово "прибирання". * Зміна категорії Щоб змінити вибрану категорію, необхідно натиснути на блок категорій у верхній частині сторінки ( 6 ) і повторити попередні кроки.

Наступним кроком необхідно детально описати ваше замовлення. Чим докладніше буде описаний замовлення, тим швидше на завдання відгукнеться фахівець, який все виконає саме так, Як вам потрібно. Деталі завдання У блоці "Деталі замовлення" вкажіть назву ( 7 ), воно повинно бути коротким, але точно описувати суть замовлення (наприклад, "Прибирання" - неправильна назва). Далі, Як можна докладніше, опишіть суть замовлення ( 8 ) (розміщення будь-яких контактних даних в цих блоках заборонена).

В поле "Конфіденційні дані" ( 9 ) ви можете вказати доповнення до місця розташування, код від домофона, додаткові контактні дані. Якщо фахівцю для оцінки роботи можуть знадобитися будь-які файли, зображення, ви можете додати їх у цей блок ( 10 ). *


Далі заповніть блок "Адреса виконання замовлення" (крім замовлень в категоріях фріланс): Адреса виконання замовлення Вкажіть місце виконання замовлення ( 11 ). Для замовлень з категорії "Кур'єрські послуги" або "Транспортні послуги" необхідно вказати 2 адреси ( "Від" і "До") ( 12 ). Рекомендуємо вам переконатися, що на мініатюрі карти ( 13 ) коректно відобразилися позначки з адресами, оскільки фахівці до додавання пропозиції не будуть бачити введений вами адресу, їм буде доступна тільки відмітка, яка вказує зразкове місце розташування.


Після заповнення адреси, необхідно вказати дату і час виконання замовлення ( крайній термін ): Дата виконання замовлення При виборі дати ( 14 ) можна вибрати будь-який день, але не пізніше 30 днів від поточної дати. Для перегортання дат справа /зліва від датапікера є відповідні стрілочки ( 15 ).

!!! Звертаємо вашу увагу , що при виборі методу оплати "Безпечна угода", якщо була обрана дата більш ніж на 10 днів вперед, вона автоматично зміниться на +10 днів від поточної. При виборі часу виконання замовлення, вам доступно 3 тимчасових відрізка і "Будь-коли" ( 16 ). При виборі дати "Сьогодня" вам будуть недоступні минулі інтервали, наприклад, на скріншоті не доступно для вибору "з 8:00 до 12:00" і "з 12:00 до 16:00".


Останнім етапом створення замовлення є заповнення деталей оплати завдання: Калькулятор цін У деталі оплати входить калькулятора цін ( 17 ), розрахунок вартості необхідних робіт ( 18 ) і способу оплати ( 19 . Заповнення калькулятора цін не обов'язково, але ми рекомендуємо заповнювати його повністю, це дозволить вам визначити приблизну вартість даного виду робіт і виконавцю в більшій мірі розуміти, що потрібно зробити. У блоці "Орієнтовна вартість" вказується розрахована нашим калькулятором вартість робіт. Її можна в будь-який момент змінити. На поточний момент на сайті є 2 способи оплати:

  1. Оплата готівкою - ви розраховуєтесь за виконані роботи безпосередньо з фахівцем.
  2. Безпечна угода - при виборі фахівця вам необхідно ввести дані своєї карти для заморозки на ній коштів в розмірі бюджету замовлення (+ комісія банку 2,5%). Коли замовлення буде виконано, кошти перераховуються фахівця. Якщо з яких - небудь причин замовлення не буде виконаний, кошти повернуться вам на карту.

  3. Якщо ви авторизовані на сервісі, буде відображатися кнопка "Опублікувати" ( 21 ) і після натискання на неї, ваше замовлення буде опубліковане. *


Якщо ви не авторизовані на сайті, буде відображатися блок "Контактні дані". Далі можливі 2 сценарії:

  1. Ви ще не зареєстровані на сайті . Реєстрація Необхідно заповнити форму реєстрації, в якій має бути вказано ваше ім'я ( 22 ), адреса електронної пошти ( 23 ), номер мобільного телефону ( 24 ), поставити чекбокс згоди з правилами ( 25 ) і натиснути кнопку "Опублікувати" ( 26 ): Код з СМС Після натискання на кнопку "Опублікувати" до вас на телефон прийде СМС повідомлення з кодом підтвердження, його необхідно ввести в поле, котре з'явиться під вашим номером телефону на екрані "Введіть код з SMS" ( 27 ) і натиснути кнопку "Підтвердити" ( 28 ). Ваша реєстрація буде завершена, а завдання опубліковано. Якщо протягом декількох хвилин ви не отримали повідомлення, переконайтеся в правильності введеного номера телефону (його можна відредагувати натиснувши на відповідний символ ( 29 )). Якщо номер вірний, натисніть на "Відправити СМС ще раз" ( 30 ).
  2. Ви вже зареєстровані на сервісі . Увійти Вам необхідно в правій частині блоку натиснути на посилання "Увійти" ( 31 ) Авторизація Після чого відкриється стандартна форма авторизації, в якій необхідно ввести свій логін (електронна адреса або номер телефону ( 32 )) і пароль ( 33 ). Після цього натисніть кнопку "Увійти, щоб опублікувати замовлення" ( 34 ). Якщо пароль невірний або ви не пам'ятаєте його, натисніть на посилання "Забули пароль?" ( 35 ) Відновлення пароля Після натискання на посилання відновлення пароля, відкриється форма, в якій необхідно ввести свій номер телефону або адресу електронної пошти ( 36 ) і натиснути на "Відновити пароль" ( 37 ). Код з СМС Після натискання відкриється форма, в якій необхідно ввести "Код підтвердження" ( 38 ) і натиснути кнопку "Увійти, щоб опублікувати замовлення" ( 39 ). Якщо в попередній формі вами було вказано адресу електронної пошти, код прийде в листі, якщо номер телефону - у вигляді СМС повідомлення на нього.