У нас є навчальний телеграм додаток, в якоиму ми просимо авторизуватись людей, ввести емейл та ще обрати кілька пунктів про себе для нашої бази. Наразі там просто підлючена гугл форма, тому немає запамʼятовування і людині при кожному заході потрібно вводити й обирати заново. Потрібне рішення, щоб авторизація проходила простіше, без дублів та тільки один раз