Фахівцям Реєстрація фахівців Як зареєструватися фахівцю?

Як зареєструватися фахівцю?

Для реєстрації на сервісі в якості виконавця, необхідно натиснути кнопку " Стати виконавцем" в правому верхньому кутку екрану і перейти на сторінку реєстрації kabanchik.ua/registration/performer. Реєстрація виконавця Першим в формі реєстрації необхідно вибрати режим профілю "Приватний виконавець" або "Компанія" .

Режим "Приватний виконавець" підходить для фахівців, які готові виконувати роботи самостійно і не мають відкритого юридичної особи.

Режим "Компанія" підходить компаніям і фізичним особам - підприємцям, які будуть пропонувати послуги від декількох фахівців, і готові за всіх нести відповідальність. Також обов'язковою умовою для цього режиму є наявність реєстраційних документів на компанію.

Заповніть коротку форму реєстрації та після цього на вказаний номер телефону прийде СМС з кодом підтвердження, який потрібно ввести у відповідне поле. Після успішного введення, ви будете зареєстровані на сервісі в якості фахівця, але для виконання замовлень буде потрібно пройти всі 3 етапи реєстрації:

  1. підтвердження електронної адреси;
  2. вибір категорій робіт;
  3. заповнення анкети з особистими даними.

Стати виконавцемі надавати свої послуги на сервісі може будь-хто з 16 років при наявності паспорта (для громадян іншої країни - посвідки на проживання) і актуальною прописки на території країни від 1 року.

Також ви можете ознайомитися з усім процесом реєстрації і перевірки фахівців, переглянувши наш 2-х хвилинний навчальний ролик :

Зараз на Kabanchik.ua
817 593
Замовника
272 168
Фахівців
1 231 514
Відгуків
3 133 465
Оцінок
2 321 902
Замовлення
Розкажіть друзям
Kabanchik.ua надає роботу тисячам українців. Розкажи про нього своїм друзям та отримай плюс у карму!