Logo
UA
Про проєктKabanchik.ua - онлайн-сервіс замовлення послуг
Що ми робимо?
Kabanchik.ua - онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових та бізнес завдань. Майданчик об'єднує замовників послуг, яким необхідно виконати яку-небудь роботу, та компетентних фахівців, які шукають підробіток або додатковий заробіток.

Лого
Історія проєкту
Сервіс був запущений у вересні 2012 року двома молодими підприємцями Романом Кірігетовим і Олександром Юр'євим. На даний час сервіс працює у всіх великих містах України, а також в Казахстані. З 2015 року проєкт був куплений Prom.ua і на сьогодні входить до складу групи компаній EVO .
1262926замовників
5238291оцінка
411528фахівців
2085776відгуків
3716826замовлень
Наша команда
Над проєктом Kabanchik.ua працює молода та амбіційна команда. Всі ми - різні. Кожен з нас займається своєю роботою. Ми любимо різну піцу та дивимося різні фільми. Ми виросли в різних містах та в різний час, але всі стикалися з однією і тією ж проблемою - жахливим сервісом у сфері послуг. Нас всіх об`єднує бажання виправити цю ситуацію. Щоб пошук потрібного фахівця займав всього кілька хвилин. Щоб недобросовісні фахівці не залишалися безкарними. Щоб замовники ніколи "не забували" заплатити за якісно виконану роботу.
Наша місія
Ми хочемо допомогти вирішити будь-яку задачу та звільнити час для сім'ї або друзів. Ми хочемо дати роботу мільйону компетентних та відповідальних фахівців і розвивати підприємництво у головах українців. Це наша головна місія та думка, з якої ми прокидаємося щоранку. Якщо ви поділяєте ці цінності та підтримуєте наше прагнення зробити країну краще - приєднуйтесь до нашої дружньої сім'ї однодумців.
Нагороди проєкту
Проєкт було високо оцінено багатьма експертами ІТ індустрії і він перемагав у конкурсах та спеціальних номінаціях: The Best Consumer Startup 2013, перемога в Битві проєктів , один із найкращих проєктів соцального бізнесу , спецпремія "За створення бізнесу майбутнього" та інші. З 2017 року проєкт щорічно займає “призові” місця премії PaySpace Magazine Awards. В 2017 та 2018 роках Кабанчик зайняв 2-е місце в номінації найкращий маркетплейс, в 2019 році проєкт зайняв 3-е місце, а в 2020 році знову повернувся на друге місце в тій самій номінації.
Знайдіть фахівця або виконуйте замовлення
на Kabanchik.ua
Наші партнери