Про проєкт

Кабанчик - онлайн-сервіс замовлення послуг

  1. Головна
  2. Про нас

Що ми робимо?

Kabanchik.ua - онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових та бізнес завдань. Майданчик об'єднує замовників послуг, яким необхідно виконати яку-небудь роботу, та компетентних фахівців, які шукають підробіток або додатковий заробіток.

Історія проєкту

Сервіс було запущено у вересні 2012 року двома молодими підприємцями Романом Киригетовим та Олександром Юр'євим. На даний момент сервіс працює у всіх великих містах України, а також в Казахстані. З 2015 року проєкт був придбаний Prom.ua і на сьогоднішній день входить у склад групи компаній EVO.

1 083 594
Замовника
4 377 647
Оцінок
355 189
Фахівців
1 736 736
Відгуків
3 151 523
Замовлення

Наша команда

Над проєктом Kabanchik.ua працює молода та амбіційна команда. Всі ми - різні. Кожен з нас займається своєю роботою. Ми любимо різну піцу та дивимося різні фільми. Ми виросли в різних містах та в різний час, але всі стикалися з однією і тією ж проблемою - жахливим сервісом у сфері послуг. Нас всіх об'єднує бажання виправити цю ситуацію. Щоб пошук потрібного фахівця займав всього кілька хвилин. Щоб недобросовісні фахівці не залишалися безкарними. Щоб замовники ніколи "не забували" заплатити за якісно виконану роботу.

Наша місія

Ми хочемо допомогти вирішити будь-яку задачу та звільнити час для сім'ї або друзів. Ми хочемо дати роботу мільйону компетентних та відповідальних фахівців і розвивати підприємництво у головах українців. Це наша головна місія та думка, з якої ми прокидаємося щоранку.

Якщо ви поділяєте ці цінності та підтримуєте наше прагнення зробити країну краще - приєднуйтесь до нашої дружньої сім'ї однодумців.

Нагороди проєкту

Проєкт було високо оцінено багатьма експертами ІТ індустрії і він перемагав у конкурсах та спеціальних номінаціях: The Best Consumer Startup 2013, перемога в Битві проєктів , один із найкращих проєктів соцального бізнесу , спецпремія "За створення бізнесу майбутнього" та інші. З 2017 року проєкт щорічно займає “призові” місця премії PaySpace Magazine Awards. В 2017 та 2018 роках Кабанчик зайняв 2-е місце в номінації найкращий маркетплейс, в 2019 році проєкт зайняв 3-е місце, а в 2020 році знову повернувся на друге місце в тій самій номінації.

Знайдіть фахівця або виконуйте замовлення
на Kabanchik.ua

Наші партнери