Про проект

Kabanchik.ua

Що ми робимо?

Kabanchik.ua - онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових та бізнес завдань. Майданчик об'єднує замовників послуг, яким необхідно виконати яку-небудь роботу, та компетентних фахівців, які шукають підробіток або додатковий заробіток.

Історія та досягнення проекту

Сервіс був запущений у вересні 2012 року двома молодими підприємцями Романом Кірігєтовим та Олександром Юр'євим. На даний момент сервіс працює у всіх великих містах України, а також у Білорусі та Казахстані.

Проект був високо оцінений багатьма експертами ІТ-індустрії та багато разів перемагав у конкурсах та спеціальних номінаціях:The Best Consumer Startup 2013, перемога уЗмаганні проектів, один ізкращих проектів соціального бізнесу, спецпремія "За створення бізнесу майбутнього"тощо.

918 028
Замовників
3 551 057
Оцінок
294 728
Фахівців
1 400 979
Відгуків
2 639 671
Замовлення
Наша команда

Над проектом Kabanchik.ua працює молода та амбіційна команда. Всі ми - різні. Кожен з нас займається своєю роботою. Ми любимо різну піцу та дивимося різні фільми. Ми виросли в різних містах та в різний час, але всі стикалися з однією і тією ж проблемою - жахливим сервісом у сфері послуг. Нас всіх об'єднує бажання виправити цю ситуацію. Щоб пошук потрібного фахівця займав всього кілька хвилин. Щоб недобросовісні фахівці не залишалися безкарними. Щоб замовники ніколи "не забували" заплатити за якісно виконану роботу.

Наша місія

Ми хочемо допомогти вирішити будь-яку задачу та звільнити час для сім'ї або друзів. Ми хочемо дати роботу мільйону компетентних та відповідальних фахівців і розвивати підприємництво у головах українців. Це наша головна місія та думка, з якої ми прокидаємося щоранку.

Якщо ви поділяєте ці цінності та підтримуєте наше прагнення зробити країну краще - приєднуйтесь до нашої дружньої сім'ї однодумців.

Знайдіть фахівця або виконуйте замовлення
на Kabanchik.ua
Наші партнери