UA

Завдання для українських філологів з синтаксису

300 грн
Ярослав С.
Був(ла) на сайті більше 10 днів назад
1
відгук
100%
позитивних
 1. Викладачі
 2. Послуги репетиторів
  1. Digital Marketing
  2. Домашній майстер
  3. Ремонт техніки
  4. Оздоблювальні роботи
  5. Будівельні роботи
  6. Меблеві роботи
  7. Клінінгові послуги
  8. Транспортні та складські послуги
  9. Побутові послуги
  10. Ремонт авто
  11. Кур'єрські послуги
  12. Реклама і маркетинг
  13. Дизайн
  14. Розробка сайтів та додатків
  15. Робота в Інтернеті
  16. Фото- і відео-послуги
  17. Ділові послуги
  18. Послуги для тварин
  19. Послуги краси і здоров'я
  20. Організація свят
  21. Бюро перекладів
  22. Послуги тренерів
  23. Волонтерська допомога
  24. Послуги для Prom.ua
 3. Написання робіт
  1. Викладачі з предметів
  2. Репетитори з іноземних мов
  3. Викладачі музики
  4. Автоінструктори
  5. Інші репетитори
 4. Реферати
  1. Курсові
  2. Дипломні
  3. Конспекти
  4. Контрольні
  5. Лабораторні
  6. Інше в написанні робіт
Потрібно підібрати речення (УСЬОГО ВИЙДЕ 21 ШТ) з оригінальних українських творів ОДНОГО українського автора (напр. М. Хвильовий). Речення мають ілюструвати різні типи підмета, присудка та різні способи їхнього вираження, а також форми предикативного зв`язку (координація, співположення, співвияв,тяжіння). А САМЕ потрібно навести: 1) підмет - простий неускладнений, простий ускладнений, складений синтаксично зв"язаний (з кількісним значенням, зі значенням вибірковості, соціативний); складений семантично зв"язаний. 2) присудок - простий неускладнений, простий ускладнений, простий (дієслівний, інфінітивний, вигуковий, нульовий); складений дієслівний (із фазовим дієсловом, модальним дієсловом, компонентом із модальним значенням); складений іменний (із власне-зв"язкою, невласне-зв"язкою, контекстуальною зв"язкою); складений прислівниковий; складний (дієслівно-іменний, дієслівний) УСЬОГО 21 РЕЧЕННЯ (1 ІЛЮСТРАЦІЯ - 1 ТИП) Також треба паспортизувати матеріал (вказувати посилання на сторінку твору). У дібраних прикладах обовязково виділяти жирним підмет і присудок якщо ілюструєте їх різновиди, або підмет і присудок, якщо ілюстурєте форми предикативного звязку. Дедлайн - 15 листопада.

Схожі оголошення

 • Індз з теоретичної граматики англійської мови
  Тетяна Л.
  Завдання таке: проаналізувати будь-яке речення англійською Прикріплюю файли для прикладу і на основі цього прикладу має буде проаналізоване речення Треба на понеділок-середу(6-8травня)
  150 грн
 • Написання рефератів
  Владимир П.
  Допоможу в написанні рефератів з будь-якої спеціальності. В університеті реферати оцінювали гідно і достатньо позитивно. Допоможу і вам в цій справі. Гарний реферат завжди стане вам у нагоді при виступі на семінарах, лекціях (якщо потрібно) і заліках.
  500 грн
 • Написання рефератів
  Тетяна Ш.
  Пропоную написання рефератів на філологічну тематику, з історії та культури України , Франції. Можливим також є написання робіт, пов'язаних із сучасним освітнім процесом, новітніми технологіями викладання.
  300 грн