UA

Kabanchik.ua для вашого бізнесу

Чому вам потрібен Kabanchik.ua?

Kabanchik.ua — сервіс, який забезпечить вашу компанію вигідними замовленнями. З нами ви зменшите свої витрати на рекламу та залучення клієнтів, адже на сервісі замовники будуть шукати саме вас. Реєструйтесь та збільшуйте свій дохід із Кабанчиком :)

 • arrow-right step-1
  Зареєструйтесь
  Підтвердіть реєстраційні дані та отримайте статус "Перевіреної компанії"
 • arrow-right step-2
  Розкажіть про себе
  Безкоштовно додайте оголошення, прайси, а також своє портфоліо
 • step-3
  Заробляйте
  Виконуйте цікаві для вас замовлення та отримайте оплату
Як почати заробляти на Kabanchik.ua

Зареєструватися
Kabanchik.ua у цифрах
За вчора замовники створили

1 239

Заказов
За вчора фахівці заробили

825 577

грн
Середня вартість завдання

2 567

грн
Відгуки наших фахівців
 • avatar Компанія "Ai Studio"
  У роботі на сервісі мені подобається те, що тут все максимально чітко та прозоро, нічого зайвого. Людина залишає заявку, Кабанчик допомагає знайти фахівця, всі задоволені і щасливі. Ще дуже подобається, що з усіма питаннями я знаю куди звернутися і впевнений, що в їх вирішенні мені завжди допоможуть. До того ж, ресурс відмінно ранжирується в пошукових системах, і це впливає на кількість клієнтів — людина шукає, де б вирішити своє завдання та потрапляє сюди.
 • avatar Компанія "SOV-Clean"
  Зареєструватися на сайті порадив один з клієнтів і я на 100% рада, що це зробила. Кабанчик — це класна майданчик, щоб себе зарекомендувати і швидко знайти замовників. Через власний сайт не завжди можна легко знайти замовлення, а на Кабанчику кожного дня нове замовлення. Реєстрація тут — відмінний вигляд реклами, який дарує регулярну роботу. Є дуже цікаві замовлення, а також багато приємних знайомств з людьми.
 • avatar ФОП Науменко Микола
  На сервісі допомогли зареєструватися діти, далі сам швидко з усім розібрався. Найбільше мені подобається простота ресурсу, працювати дійсно зручно. Ще приємно, що трапляються справді цікаві замовлення.
Яку роботу можна виконувати?
Поширені питання
Як компанії пройти верифікацію?

Для проходження процедури верифікації необхідно перейти у дашборд https://kabanchik.ua/ua/cabinet/dashboard/p/recommended, там ви побачите банер про необхідність пройти перевірку.

Натискаєте на банері кнопку "Пройти перевірку" і потрапляєте на сторінку проходження верифікації, вона складається із 3-х кроків:

 • Підтвердження електронної адреси.

  Переконайтеся, що вашу електронну адресу введено правильно та натисніть кнопку "Підтвердити", після цього на вашу електронну пошту надійде лист з посиланням, за яким необхідно перейти. Після підтвердження натискаєте "Далі" та потрапляєте на наступний крок.

 • Вибір категорій робіт.

  На цій сторінці необхідно вибрати всі категорії робіт, в яких ви плануєте виконувати замовлення (надалі можна буде змінити). Повідомлення про ці замовлення будуть приходити вам на електронну адресу та відображатися на дашборде. Після вибору всіх категорій натисніть "Далі" внизу сторінки і ви перейдете до останнього кроку верифікації.

 • Заповнення анкети компанії.

  На цій сторінці вам необхідно, переходячи за підказками, заповнити всі обов'язкові поля та завантажити скан-копію свідоцтва про реєстрацію.

  Після цього ваша анкета потрапляє на модерацію. Перевірка анкети займає до 10-и робочих днів. Після успішної перевірки ви можете приступати до роботи на сервісі.

Як змінити інформацію про компанію у профілі?
Основна інформація про компанію знаходиться на сторінці https://kabanchik.ua/ua/cabinet/info: На цій сторінці можна редагувати:
 • Логотип компанії.
 • Основні контактні дані (номер телефону та адреса електронної пошти).
 • Основні дані профілю.
 • Категорії замовлень.
 • Мої оголошення.
 • Платіжні дані.