Фахівцям Фінансові питання Як додати платіжну карту до профілю?

Як додати платіжну карту до профілю?

Карта в профілі користувача використовується для отримання винагороди за виконання завдань з оплатою через сайт ( для фахівців ), для оплати таких замовлень ( для замовників ) і поповнення балансу.

Для прив'язки карти необхідно перейти в профіль kabanchik.ua/cabinet/info і внизу сторінки натиснути на блок " Платіжні дані ": Прив'язка карти Після цього ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи. На кроці 1 вкажіть номер карти ( 16 цифр ), термін дії ( 4 цифри через дріб, на фронтальній стороні карти ), ПІП власника карти, код CVV2 ( останні 3 цифри на зворотній стороні картки ), номер телефону та адресу електронної пошти: Основні дані карти Наступним кроком буде підтвердження заморозки 1 грн ( повернеться на баланс протягом 1-72 годин ) з боку вашого банку. Спосіб підтвердження платежу може відрізнятися в залежності від вашого банку і обраного ним способу підтвердження. Підтвердження оплати Після підтвердження ваша карта буде прив'язана: Карта прив'язана Зеленим кольором виділена основна карта профілю. Саме на неї буде проводитися оплата гонорару за завданнями з безпечної угодою. Списання комісії ( для фахівців ) може відбуватися з будь-якої карти, прив'язаною до профілю.

Щоб змінити основну карти необхідно натиснути на нову карту (вона повинна підсвітити зеленим).


Важливо! Для успішної прив'язки карти необхідно мати на балансі мінімум 1 гривню, котра повернеться на ваш рахунок протягом 3 банківських днів. Також ваша карта повинна бути відкрита для оплат в Інтернеті.

Важливо! Усі карти, з яких відбувається поповнення балансу або оплата завдання з безпечної угодою, автоматично додаються в ваш профіль.

Для видалення карти необхідно натиснути на символ "Кошик" біля потрібної карти і у вікні натиснути на " Відв'язати "