Хто ще сумнівається, якого майстра обрати - моя щира рекомендація, обирайте Олександра.
Роботу виконано не на 100, а на 200%.
Не тільки склав меблі, а й заніс їх перед тим на поверх, за що далеко не кожен би взявся.
Приїхав по часу рівно як домовлялися, дуже ввічлива і приємна люлина.
Наступного разу обов'язково знову звертатимуся.