У нас в пк клубі наявна проблема з втратою пакетів коли клієнт починаю завантажувати ігри/оновлення . У клієнтів які знаходяться в грі почиють втрачатися пакети із-за чого адекватно грати не є можливим.
Спеціально для таких випадків проведений та налаштований 2-ий провайдер,на який ми можемо перемикати вручну на любому пк дистанційно з адміньського пк.
Потрібна людина яка допоже з вичисленням та обмеженням трафіку на кожному пк, щоб клієнт не тягнув весь трафік на себе.