Консультация психолога /коуча

800 грн
ФЛП Бенько Лиана
Был(а) на сайте 4 дня назад
7
отзывов
100%
положительных
 1. Все услуги
 2. Услуги красоты и здоровья
  1. Курьерские услуги
  2. Домашний мастер
  3. Клининговые услуги
  4. Логистические и складские услуги
  5. Мебельные работы
  6. Ремонт техники
  7. Отделочные работы
  8. Строительные работы
  9. Бытовые услуги
  10. Фото- и видео- услуги
  11. Дизайн
  12. Работа в Интернете
  13. Реклама и маркетинг
  14. Разработка сайтов и приложений
  15. Услуги для животных
  16. Бюро переводов
  17. Организация праздников
  18. Услуги репетиторов
  19. Услуги тренеров
  20. Деловые услуги
  21. Ремонт авто
  22. Услуги для Prom.ua
 3. Психолог
  1. Массаж
  2. Уход за ногтями
  3. Косметология
  4. Уход за ресницами
  5. Уход за бровями
  6. Парикмахерские услуги
  7. Депиляция
  8. Услуги визажиста-стилиста
  9. Макияж
  10. Диетолог
  11. Другой уход за собой
«4 компромісних кроки по виходу із паніки, депресії, страху та невпевненості в час пандемії. РЕЗУЛЬТАТ миттєвий, відразу після 1-ої консультації (1-2 год.) Дзвони, або пиши, кількість місць обмежена!!!" . Всього 6 годин роботи !!! 3-и тижні роботи над собою, і ВИ у формі, ГАРАНТУЮ !!! Що робити? Читай пост до кінця. Отримай 20% знижки та +БОНУС на 3 консультації зі мною (+БОНУС -це мій майстер-клас, де Ти точно зрозумієш, як діяти в найближчих 2-3 роки, без консультацій психологів, психотерапевтів, психіатрів, неврологів (цінність якого 36$ на ринку). Отож, якщо Ви відчуваєте, що : • самому не справитись, сили покинули ВАС. Паніка, страх, невпевненість вже оволоділи Вами, і давно переслідують; • Ви не знаєте, як жити далі, що робити, коли все навколо зачинене, і бізнеси потихеньку гаснуть; • домашня (сімейна) атмосфера тріщить по швах. І Ваш шлюб на межі зриву; • нічого не приносить радість, одні розчарування та конфлікти; • депресія, злість, гнів, образи та претензії до Життя - це "звичний" для ВАС стан останнім часом. Пропоную: 1) БЕЗКОШТОВНО пройти діагностику (20-30 хв.) з Ліаною Бенько (трансформаційний коуч, психолог, кандидат психологічних наук), де Ви чітко зрозумієте свої помилки і над чим потрібно працювати в першу чергу. 2) Зробити собі Коханій/ому, ПОДАРУНОК з 4-ох консультації (онлайн, вайбер, скайп, відео обов'язкове) і отримати миттєвий результат: - спокій в душі, гармонію та впевненість в собі; - розуміння себе, та своїх бажань; - отримаєте чіткий алгоритм дій на найближчий час (6 місяців); - домашню атмосферу заміните на затишок та комфорт, де Вас будуть любити, цінити, очікувати, надихати. Атмосферу творчої реалізації. - відчуєте впевненість, силу, енергію Життя для подальшої реалізації всього задуманого. Пропозиція дійсна 7 днів, кількість місць обмежена!!! Буду рада знайомству та співпраці з ВАМИ. З повагою Ліана Бенько.
Цены на похожие заказы
Поговорити
от 1 000 грн
Консультація
от 600 грн
Как сохранить брак
от 300 грн
Поговорити
от 600 грн
Консультація
от 600 грн
Консультація
от 500 грн

Похожие объявления

 • Индивидуальный анализ
  Кристина П.
  Индивидуальный анализ
  Психолог-практик, открывающий Ваши новые ресурсы. Провожу онлайн консультации. Составляю личностную характеристику необходимую для дальнейшего развития. Оказываю психологическую поддержку при возникновении нормативных и ненормативных стрессорах. Помогаю разобраться в себе. Работаю с подростками. ...
  300 грн
 • Открой себя миру!
  Кристина П.
  Открой себя миру!
  Самое сложное для каждого из нас признать свои проблемы, а ведь с этого начинается путь. Путь к себе и своим глубинным структурам! Работаю со страхами, эмоциональным истощением, алекситимией, конфликтами, взаимоотношениями в семье. Ищу индивидуальный подход к каждому! Работаю в удобное для Вас вр...
  300 грн
 • Практический психолог
  Инна К.
  Практический психолог
  Провожу по Skype консультации и психодиагностику для детей и их родителей, развивающие занятия для поступления в школу, по развитию речи, использую проективные методики для преодоления страхов, последствий стресса и других проблем.
  160 грн
ФЛП Бенько Лиана
Был(а) на сайте 4 дня назад
7
отзывов
100%
положительных
Проверенный специалист
На сайте с 16 апреля 2020
Проверены регистрационные документы
Последние отзывы
Дуже рада, що знайома з таким чудовим спеціалістом, як Ліана. Співпрацюємо вже не перший рік, і від кожної консультації отримую цікавий і позитивний результат. Я дуже задоволена роботою, Ліана допоможе розібратись з будь-якою проблемою, з якою б хто б не стикнувся, позитвина, життєрадісна людина і профі своєї справи. Вкотре дякую Вам, що змінюєте життя на краще))
Liudmyla
Хочу сказати велике ДЯКУЮ Ліані за допомогу, яку Вона мені надала. Звернувшись до неї з такими проблемами як величезна невпевненість у собі та страхом самотності, я й подумати не могла, що отримаю такий класний результат. Ліана допомогла мені стати на шлях до подолання цих проблем. Вона допомогла мені зрозуміти, що означає взяти відповідальність за своє життя, з чого варто почати, і надала конкретний алгоритм дій. Тому я щиро рекомендую вам Ліану, Вона справжній професіонал!
Наталия
Дякую, Ліані, за те, що допомогла розібратись із питанням у стосунках. Прийшли спокій, врівноваженість, виваженість, і відчуття впевненості. По іншому почала дивитись на свою ситуацію. Тепер я чітко знаю, що потрібно робити в стосунках, і як правильно, і що не потрібно робити. В більшості випадків, я поступала не правильно, дякуючи Ліані, тепер, буду старатись робити все так, щоб було на користь моїй сімї і моїм стосункам. Потрібно працювати над собою, я знаю. Дякую, Ліана! Рекомендую всім,у кого проблеми у стосунках, не затягувати і не зволікати, так як самому важко справитись з проблемами, та й не потрібно. Це не стандартна розмова, це дивна технологія, після якої почуваєшся зовсім по-іншому. Спробуйте, воно того вартує.
марьяна